banner72

BEKAROĞLU Sen Naptın?

Bekaroğlu İle İlgili Gündeme Düşen Bomba İddia Çok Konuşulacak...

BEKAROĞLU Sen Naptın?

BEKAROĞLU, BU HABERLE İLGİLİ CEVAP VERDİ. OKUMAK İÇİN TIKLA

Milliyetçi Hareket Partisi Eski Rize İl Başkanı ve Rize Milletvekili Adayı Osman Cem Kazmaz,Gündem Yaratacak Bir Paylaşımda Bulundu.

Sosyal Paylaşım Sitesi Facebook Üzerinden Bir Paylaşım Yapan Kazmaz, Bekaroğlu'nun Terörist Taziye Çadırını Ziyaret Ettiğini İddia Ederek Fotoğraflar Paylaştı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Bekaroğlu Üzerinden Sorular Yöneltti.

İŞTE O ÇOK KONUŞULACAK PAYLAŞIM ?

KAYNAK: https://www.facebook.com/CEM-KAZMAZ-109094832449168/?fref=photo

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2016, 17:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal
Kemal - 2 yıl Önce

Adamın kardeş bir hataya düşüyorsun haber içerigi beni ilgilendirmiyor ancak PKK bayrağının üzerinde ardeşen yazıyormuş algısı oluşuyor ..birinci fotoda link logonuzu doğru yerde yerleştirin fotoyu duzeltin

ADEM DİNÇ
ADEM DİNÇ - 2 yıl Önce

YALAKA YAŞAMANIN SONUCU..................... BEKAROĞLU ................. SENİ ORAYA İTEN SEBEPLER............. YAŞAMININ SONUCU OLABİLİRMİ...................... YÜZÜNDEN HİÇ AÇIK VERMİYORSUN................... BUDA SENİN BU KONUDA USTA OLDUĞUNU GÖSTERİR.................

burhan varer
burhan varer - 2 yıl Önce

böyle bir rizeliyi tanımıyorum ALLAH kahretsin

Mehmet Bekaroğlu
Mehmet Bekaroğlu - 2 yıl Önce

CHP Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, MHP’li Kazmaz’ın kendisini hedef alan açıklamalarına yanıt verdi. CHP’li Bekaroğlu, Twitter’dan yaptığı açıklamada MHP’li Birben’in kendisini “terörist taziye çadırına” gitmekle itham ettiğini söyleyerek “Yalan söylüyor, iftira atıyor. Bu adamın yalanları yeni de değil. Ne Van'a gittim ne de hiç bir zaman hiç bir yerde terörist taziyesine. Bunların tamamı yalandır, iftiradır” dedi. “Paylaştıkları fotoğraf da taziye çadırı değil; çözüm sürecinde yurt dışına çıkışları izlemek amacıyla annelerin kurduğu çadırdır” diyen Bekraoğlu, şöyle devam etti: “O dönem ben de bazı insan hakları savunucularıyla Hakkari'ye gitmiştim, bu fotoğraf orada çekilmiştir. Ben şiddeti ilkesel olarak reddeden; her tür terörün karşısında olan bir insanım. hayatımı bunu ve insan haklarını savunmakla geçirdim. Bu paylaşımları bu duruma üzülen dostlarım için yapıyorum yoksa bu yalancı ve müfterileri ikna etme diye bir derdim yok.”

SIRADAKİ HABER

banner74

banner73