banner72

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Rize’ye Geliyor

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, bir dizi programlara katılmak üzere Cuma günü Rize’ye geliyor. Erbaş, Cumartesi günü düzenlenecek 3. İl Geneli Hafızlık İcazet Merasimine katıldıktan sonra kentten ayrılacak.

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Rize’ye Geliyor

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından sunulan hizmetlerin etkinlik ve verimliliğinin arttırılması, yürütülen hizmetlerin yerinde görülerek tespitlerinde bulunulması, merkez ve taşra bütünlüğünün sağlanması, taşra teşkilatında görevli personelle yakın iletişime geçilmesi ve bilgi paylaşımında bulunulması amacıyla “İl Buluşmaları” adıyla programlar tertip ediliyor.

Bu kapsamda; Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, beraberindeki heyetle birlikte bir dizi programlara katılmak üzere Rize’ye geliyor.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, 27 Temmuz 2018 Cuma günü Valilik, Rektörlük ziyaretlerini gerçekleştirecek, Cuma Namazını Sahil Camii’nde eda edecek. Saat 18.00’de Çay Tv’de canlı yayın programına katılacak.

28 Temmuz 2018 Cumartesi günü ise Rize Yenişehir Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan 366 hafızın icazet alacağı “3. İl Geneli Hafızlık İcazet Merasimi”ne katılacak ve akabinde Rize’den ayrılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73