banner72

Rize Emniyet Müdürü Vuruldu, Bakan Soylu'dan İlk Açıklama Geldi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Rize Emniyet Müdürlüğü'ndeki silahlı saldırıyla ilgili yaptığı açıklamada "Şu an hastanedeler doktorlar kurtarmak için çaba sarf ediyor" ifadesini kullandı.

Rize Emniyet Müdürü Vuruldu, Bakan Soylu'dan İlk Açıklama Geldi

Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, İl Emniyet Müdürlüğü binasında bir polis memurunun silahlı saldırısına uğradı. Saldırıda Personel Şube Müdürü Ercan Polat ile 2 koruma polisi de yaralandı.

BAKAN SOYLU'DAN İLK AÇIKLAMA

 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Rize'de İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin de yaralandığı olaya ilişkin, "Şu an hastanedeler. İnşallah doktorlarımız kurtarmak için çaba gösteriyor." dedi.

AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı için parti genel merkezine gelen İçişleri Bakanı Soylu, Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi ve 2 kişinin yaralandığı silahlı saldırıya ilişkin gazetecilere bilgi verdi.

 Soylu, "Şu an hastanedeler. İnşallah kurtarmak için doktorlarımız çaba gösteriyor. Olayla ilgili derin ayrıntıyı arkadaşlar ifade edecekler. Bakan Yardımcımız ve Emniyet Genel Müdürümüz Rize'ye hareket ediyor." ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2018, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73