banner72

Bir anda ünlü olmuştu... Paraya para demiyor

İtalya'da film vaadiyle kandırılan ve buluştuğu bir adam tarafından bir bavula sokularak kaçırılan Chloe Ayling, şimdi paraya para demiyor. Kaçırıldıktan sonra ünlü olan kadın, İngiltere'de yayınlanan Biri Bizi Gözetliyor Ünlüler programında yarışmacı olarak yer alacak. A

Bir anda ünlü olmuştu... Paraya para demiyor

Dünya basını geçtiğimiz yıl 20 yaşındaki Chloe Ayling’i konuşmuştu. İtalya’da oyunculuk yapma vaadiyle kandırılan ve buluştuğu sözde iş insanlarıyla yemek yerken kaçırılan Ayling, o dönemde sık sık gündem olmuştu. Bir bavulla İngiltere’den İtalya’ya kaçırılan Ayling’e şiddet uygulanmıştı.

Polisin baskını sonrasında serbest kalan Ayling, daha sonra İngiliz basınına açıklamalarda bulunarak, kendisini kaçıranları kandırdığını ve bu sayede polise haber verme imkanı olduğunu söyleyerek, artık daha temkinli olacağını dile getirmişti. Kaçırma olayından sonra birçok kez magazin programında yer alan Ayling, bugün yine İngiliz basınının gündemindeydi. İngiltere’nin en ünlü gazetelerinden Daily Star, Ayling’in Biri Bizi Gözetliyor Ünlüler programında yer alacağını duyurdu.

 

 

Gazete, Ayling’in yapımcılarla anlaştığını vurgularken, genç mankenin yarışma boyunca rekor bir ücret alacağını aktardı. Ayling’in yapımcılarla 100.000 İngiliz pounduna (yaklaşık 862.000 TL) anlaştığı ifade edildi.

Kaynak: HABER7.COM

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 09:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73