banner72

'O arkadaşlarımın da genel başkanı olacağım'

CHP'li Muharrem İnce, CHP'li 129 milletvekilinin yayımladığı bildiriye ilişkin, "Parti içi yarışlarda milletvekillerinin hangi koşullarda açıklama yaptığını çok iyi bilirim. Kimse üzülmesin, o arkadaşlarımın da genel başkanı olacağım." dedi.

'O arkadaşlarımın da genel başkanı olacağım'

ANKARA

CHP'li Muharrem İnce, "16 yıl milletvekilliği, 4 yıl grup başkanvekilliği yaptım. Parti içi yarışlarda milletvekillerinin hangi koşullarda açıklama yaptığını çok iyi bilirim. Kimse üzülmesin, o arkadaşlarımın da genel başkanı olacağım." ifadelerini kullandı.

16 yıl Milletvekilliği, 4 yıl Grup Başkanvekilliği yaptım. Parti içi yarışlarda Milletvekillerinin hangi koşullarda açıklama yaptığını çok iyi bilirim. Kimse üzülmesin, o arkadaşlarımın da Genel Başkanı olacağım.

— Muharrem İNCE (@vekilince) 26 Temmuz 2018

İnce, CHP'li 129 milletvekilinin, 59 il başkanının olağanüstü kurultay taleplerine karşı yaptığı açıklamaya destek veren bildiri yayımlamasına ilişkin Twitter'dan paylaşımda bulundu.

Muharrem İnce, "16 yıl milletvekilliği, 4 yıl grup başkanvekilliği yaptım. Parti içi yarışlarda milletvekillerinin hangi koşullarda açıklama yaptığını çok iyi bilirim. Kimse üzülmesin, o arkadaşlarımın da genel başkanı olacağım." değerlendirmesini yaptı.

Muhabir: Barış Gündoğan

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73